beylikduzu escort

Sık Sorulan Sorular

Antimic® , renksiz, kokusuz, pozitif yüklü polimerden oluşturmaktadır, temizlenmiş yüzeye nano parçacıklar özel bağlar ile bağlanır.  Antimic®  hijyen ürününü elektrik yüklü nano boyutta milyarlarca kılıç bir tabaka olarak düşünebiliriz. Bir mikroorganizma yüzeye temas ettiğinde, elektrik yüklü nano “kılıç” hücre zarını deler ve tekrar mutasyona uğramasını engeller ve yüzeyi tedavi eder.

Hayır, Antimic® yapısı gereği kimyasal işlem yapmadığından dolayı uçucu gazlar üretmez. Antimic® uygulandığı yüzeyde polimerize olur ve esas olarak işlemden geçirilmiş yüzeyinin ömrünü uzatan kalıcı bir bağ oluşturur.

Antimic® teknolojisi gereği uygulanan yüzeyin yapısı ve kullanım şartlarına göre 30 ile 300 gün arasında kalıcıdır.

Evet, gözenekli ve gözeneksiz bütün yüzeyler üzerinde de kullanılabilir.

Kullandığımız su bazlı Antimic® atıklardan ve tozlardan su ile arındırılmış kuru yüzeye tetik püskürtücü, pompa püskürtücü, sisleme araçları, ped, mendil ve çeşitli sprey araçları ile kaplama olarak uygulanır.

Kullanılan çoğu ticari geleneksel ürünler mikroorganizmaları canlı hücrelere nüfuz ederek organizmanın zehirlenmesi yoluyla etkisiz hale getirirler. Ancak yapıları nedeniyle kimyasal işlem yaparlar, toksik madde içerirler, etkinlikleri kısa süreli olduğundan uygulanan alanlarda üremeyi durduramazlar ve çapraz bulaşmaya karşı ortamı koruyamazlar.

Bizim uyguladığımız Antimic® geleneksel hijyen anlayışına tamamen farklı bir yaklaşım getiriyor.

Antimic® uygulandığı herhangi bir yüzeye kısa sürede kuruyarak kalıcı bağ ile bağlanır ve yüzeyin bir parçası haline gelir. Bu nedenle uygulama yapılan yüzey kullanım açısından hiçbir tehlike oluşturmaz.

Bu Antimic® en yaygın hastalık yapıcı bakteri, mayt, mantar, küf, mayaların üremesine karşı yüzeyi etkinlik süresince 99,9% korur ve uygulandığı ortamda var olan kokuları yok eder. Ayrıca kullanıldığı yüzeyin bozulmasına neden olan küf ve mantarlara karşı da korur.

Antimic® yüzeylerde belirlenen süreler içerisinde antimikrobiyal koruma sağlar. Uygulama sonrası zaman içinde yüzeylerde oluşan tozlanma ve lekelere karşı normal malzemelerle temizlenebilir.

BİLGİ FORMU

    Bilgi ve Online Randevu Formu

    Formu doldurun sizi hemen arayalım.